Παρασκευή, 21 Ιουνίου, 2024

Βραβεία Αθλητισμού με ιδιαίτερο νόημα και υποτροφίες από τον Δήμο

Ένα ξεχωριστό νόημα απέκτησαν φέτος τα καθιερωμένα βραβεία Αθλητισμού του Δήμου Ηλιούπολης. Με πρωτοβουλία του δημάρχου κ. Στάθη Ψυρρόπουλου και του αρμόδιου αντιδημάρχου Πολιτισμού & Αθλητισμού κ. Γιάννη Γρηγορέα, χορηγήθηκαν 4 υποτροφίες «ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗ» και «ΜΑΝΟΣ ΖΕΡΔΕΒΑΣ», προς τιμήν των  κορυφαίων πρωταθλητών της πόλης μας, που με τις παγκόσμιες διακρίσεις τους έχουν κάνει περήφανους τους Έλληνες και  τους Δημότες Ηλιούπολης.

Ο Δήμος Ηλιούπολης με τις δύο αυτές υποτροφίες στήριξε νέους αθλητές κάτω των 16 ετών με το ποσό των 1000 ευρώ για κάθε παιδί, ποσό ιδιαίτερα σημαντικό για τις τρέχουσες ανάγκες της προετοιμασίας.

Παράλληλα, με τις τέσσερις υποτροφίες παραδόθηκε διά χειρός του δημάρχου κ. Στάθη Ψυρρόπουλου μία δωροεπιταγή αξίας 3.000 ευρώ για την προετοιμασία της Ευαγγελίας Πλατανιώτη για τους Ολυμπιακούς Αγώνες 2024, στους οποίους θα συμμετάσχει στο Παρίσι.

Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης υπήρξε τιμητική βράβευση για την αφοσίωση και την ανεκτίμητη προσφορά και το εξαιρετικό έργο του στον Αθλητισμό στο Γεώργιο Μαυρωτά, γενικό γραμματέα Αθλητισμού, την Ευαγγελία Πλατανιώτη στην Καλλιτεχνική Κολύμβηση και το Μάνο Ζερδεβά στην Υδατοσφαίριση για τις εξαιρετικές διακρίσεις σε Εθνικό και Διεθνές επίπεδο, που αποτελούν πηγή έμπνευσης για τις επόμενες γενιές αθλητών και αθλητριών.

Τα τέσσερα παιδιά στα οποία απονεμήθηκαν οι υποτροφίες στο όνομα ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗ & ΜΑΝΟΣ ΖΕΡΔΕΒΑΣ είναι:

Ο Δημήτρης Καρακούνος (κολύμβηση)

Ο Ερμής Μεσσηνέζης (κολύμβηση)

Ο Επαμεινώνδας Λαμπρόπουλος (υδατοσφαίριση)

Η Σοφία Λαμπροπούλου (υδατοσφαίριση)

Η εκδήλωση τιμήθηκε με την παρουσία του κ. Μαυρωτά Γιώργιου, γενικού γραμματέα Αθλητισμού και του προέδρου της Κολυμβητικής Ομοσπονδίας Ελλάδας, κ. Κυριάκου Γιαννόπουλου, ο οποίος παρέστη για να απονείμει την υποτροφία «Μάνος Ζερδεβάς». Η παρουσία τους αναδεικνύει την αναγνώριση του Υπουργείου και της ομοσπονδίας προς τέτοιου είδους πρωτοβουλίες, όπως αυτή που πραγματοποιήθηκε στο Δήμο Ηλιούπολης, η οποία στοχεύει στην υποστήριξη νέων ταλαντούχων αθλητών/τριών.

Το «παρών» έδωσαν ο κ. Γρηγορέας Ιωάννης, αντιδήμαρχος Αθλητισμού – Πολιτισμού, ο κ. Πούλος Ιωάννης, αντιδήμαρχος Κοινωνικής Αλληλεγγύης, ο κ. Βενετσανόπουλος Γεώργιος, αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος & Δημοτικής Αστυνομίας, ο κ. Κομνηνός Δημήτριος, αντιδήμαρχος Οικονομικών Προγραμματισμού & Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων, η κ. Μαρή Κυριακή, αντιδήμαρχος Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης, ο κ. Καλαρρύτης Χρήστος, αντιδήμαρχος Πολιτικής Προστασίας, ο κ. Λαμπρόπουλος Παύλος, αντιδήμαρχος Προστασίας & Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, η κ. Κορμά Δήμητρα, πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου, ο κ. Φύτρος Γεώργιος, εντεταλμένος σύμβουλος Διαχείρισης Οχημάτων – Δημοτικής Συγκοινωνίας, ο κ. Ευαγγέλου Δημήτρης, επικεφαλής της δημοτικής παράταξης «Ηλιούπολη Φωτεινή Πόλη» και μέλος του ΔΣ της Ε.Ο.Κ  (Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης), ο κ. Παπαδάτος Θοδωρής, επικεφαλής της δημοτικής παράταξης «ΗΛΙΟΥ-πολις, Ανθρώπινη Πόλη», ο κ. Δημήτριος Κύρκος, έφορος Ηλικιακών Εθνικών Ομάδων Υδατοσφαίρισης, ο κ. Τρομπέτας Ανδρέας, Επίτιμος πρόεδρος ΓΣΗ, ο κ. Κωστούλας Απόστολος, πρόεδρος ΓΣΗ, ο κ. Μπενάς Γεώργιος, μέλος ΔΣ  ΓΣΗ.

 

Επίσης, ο Δήμος Ηλιούπολης απένειμε Βραβεία στον Κωνσταντίνο Καλούδη, προπονητή Tae Kwon Do για την συμμετοχή του ως Διαιτητής στους Παραολυμπιακούς Αγώνες του 2024.

Για την Συμμετοχή τους σε Παγκόσμια Πρωταθλήματα βραβεύθηκαν:

 

  1. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  2. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ           ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ
  3. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ
  4. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ           ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ
  5. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ           ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ
  6. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ           ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ           ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ           ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

  1. ΜΑΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣΗ    ΤΖΟΥΝΤΟ

 

Για την κατάκτηση από 1η έως 8η Πανευρωπαϊκή Νίκη ατομικά βραβεύθηκαν:

 

  1. ΚΥΡΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  2. ΓΙΑΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ASHIHARA KARATE
  3. ΠΟΜΟΝΗ ΠΟΛΥΜΝΙΑ WUSHU KUNG FU

 

Για την κατάκτηση από 1η έως 8η Πανευρωπαϊκή Νίκη σε ομάδες βραβεύθηκαν:

  1. ΑΛΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  2. ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  3. ΠΛΑΤΣΙΟΥΡΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  4. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  5. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ – ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  6. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING

 

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  3. ΑΝΕΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  4. ΑΝΕΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  5. ΑΡΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  6. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  7. ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΖΙΑΒΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  8. ΖΟΡΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  9. ΚΟΡΡΑ ΜΥΡΤΩ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  10. ΛΑΖΑΝΑ ΗΛΙΑΝΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  11. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  12. ΨΑΡΡΟΥ ΙΡΙΔΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING

 

  1. ΟΡΦΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING

 

  1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  2. ΑΝΕΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  3. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΗΝΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  4. ΖΑΓΚΛΗ ΑΝΝΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  5. ΖΟΡΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  6. ΚΑΤΕΒΑΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  7. ΚΟΚΟΡΟΥ ΕΛΕΝΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  8. ΛΑΖΑΝΑ ΗΛΙΑΝΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  9. ΟΡΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  10. ΟΡΦΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  11. ΠΙΤΤΑ ΖΩΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  12. ΨΑΡΡΟΥ ΙΡΙΔΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING

 

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  2. ΑΝΕΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  3. ΑΡΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  4. ΒΟΡΕΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  5. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  6. ΖΑΓΚΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  7. ΖΙΑΒΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  8. ΝΕΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  9. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  10. ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  11. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING
  12. ΤΑΛΙΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING

 

  1. ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ
  2. ΠΛΑΤΣΙΟΥΡΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ ΤΣΟΥΛΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ CHEERLEADING

 

Επίσης, βραβεύθηκαν αθλητές που συμμετέχουν σε Εθνικές Ομάδες:

  1. ΛΟΥΡΙΔΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΑΣΗ    ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Ακολούθησαν βραβεία από 1η έως 3η νίκη σε ατομικά Πανελλήνια Πρωταθλήματα:

 

  1. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΕΦΗ ΚΙΝΗΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ      ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑμεΑ
  2. ΣΕΡΜΕΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΚΙΝΗΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ      ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑμεΑ
  3. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΙΝΗΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ      ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑμεΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

  1. ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣΗ ΣΤΙΒΟΣ
  2. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΣΗ    ΣΤΙΒΟΣ
  3. ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣΗ    ΣΤΙΒΟΣ
  4. ΡΟΥΣΣΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΑ ΓΣΗ    ΣΤΙΒΟΣ
  5. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣΗ    ΣΤΙΒΟΣ
  6. ΠΕΡΙΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣΗ    ΣΤΙΒΟΣ
  7. ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΝΑ ΓΣΗ    ΣΤΙΒΟΣ
  8. ΖΩΪΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ     ΓΣΗ    ΣΤΙΒΟΣ
  9. ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΓΣΗ    ΣΤΙΒΟΣ
  10. ΚΟΥΤΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟ – ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΓΣΗ ΣΤΙΒΟΣ
  11. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΓΣΗ    ΣΤΙΒΟΣ
  12. ΜΠΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣΗ    ΣΤΙΒΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΙΩΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ

 

  1. ΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΟΑΗ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
  2. ΚΑΠΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΟΑΗ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
  3. ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΟΑΗ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
  4. ΑΣΦΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΟΑΗ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
  5. ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟΑΗ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΗ ΚΡΙΣΤΑ ΑΟΑΗ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
  7. ΤΑΡΑΣΙΑΔΗ ΕΛΕΝΑ          ΑΟΑΗ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
  8. ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΟΑΗ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
  9. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΟΑΗ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
  10. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΟΑΗ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

ΚΑΜΠΑΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΠΙΣΜΠΙΚΟΣ ΠΙΕΡ

ΜΠΟΥΡΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

  1. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

 

  1. ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣΗ    ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
  2. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΔΑΦΝΗ ΓΣΗ    ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
  3. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΓΣΗ    ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
  4. ΚΟΥΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣΗ    ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
  5. ΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΣΗ    ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

  1. ΚΑΡΑΚΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΗ   ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
  2. ΒΟΣΣΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ ΝΟΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
  3. ΝΟΜΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΗ   ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
  4. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΗ   ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

  1. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ           ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
  2. ΚΟΥΚΟΥΛΕΣΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ           ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

 

 

  1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΥΘΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  2. ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 

  1. ΜΑΓΚΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 

  1. ΜΠΕΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ   ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
  2. ΚΟΚΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ   ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΡΑΒΕΛΑ ΖΩΗ

 

  1. ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ            ΓΣΗ    ΤΖΟΥΝΤΟ
  2. ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΣΗ ΤΖΟΥΝΤΟ
  3. ΒΑΛΣΑΜΗ ΙΡΙΣ ΓΣΗ    ΤΖΟΥΝΤΟ
  4. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣΗ    ΤΖΟΥΝΤΟ
  5. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΣΗ    ΤΖΟΥΝΤΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΛΥΜΠΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

 

  1. ΖΑΓΚΛΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΩΡΙΩΝ     ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
  2. ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
  3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ       ΑΣ ΩΡΙΩΝ     ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
  4. ΨΑΡΑΔΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΩΡΙΩΝ     ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
  5. ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΝΑΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΑΣ ΩΡΙΩΝ     ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
  6. ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ     ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
  7. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ     ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
  8. ΚΟΚΚΟΤΟΣ ΜΠΟΤΡΙΤΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ     ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
  9. ΓΚΙΩΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ     ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
  10. ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

ΤΣΟΥΡΑΠΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΤΣΟΥΡΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

  1. ΣΠΙΝΑΣΑ ΒΑΝΕΣΑ ΕΚΗΒΟΛΟΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
  2. ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΜΝΙΑ ΕΚΗΒΟΛΟΣ  ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
  3. ΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΚΗΒΟΛΟΣ  ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
  4. ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΗΒΟΛΟΣ  ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
  5. ΚΛΑΦΟΥΤΖΗ ΑΘΗΝΑ ΕΚΗΒΟΛΟΣ  ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
  6. ΧΑΣΑΠΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΚΗΒΟΛΟΣ  ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ

 

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΔΑΡΟΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
  2. ΤΣΟΥΚΑΔΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΔΑΡΟΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
  3. ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΔΑΡΟΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

  1. ΒΟΥΡΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΒΡΑΧΟΥ
  2. ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΒΡΑΧΟΥ
  3. ΑΝΤΖΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΒΡΑΧΟΥ
  4. ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΒΡΑΧΟΥ
  5. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΒΡΑΧΟΥ

 

 

Βραβεία απονεμήθηκαν από 1η έως 3η νίκη σε ομαδικά πανελλήνια πρωταθλήματα στους:

 

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  2. ΡΟΚΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  3. ΜΕΜΑ ΜΙΛΕΝΑ
  4. ΤΣΑΥΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ
  5. ΚΑΣΙΜΗ ΆΝΝΑ ΑΜΑΡΡΥΛΙΣ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  6. ΚΑΤΣΙΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  7. ΤΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  8. ΦΩΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  9. ΦΩΤΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  10. ΤΖΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  11. ΚΕΛΕΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  12. ΚΙΡΚΙΓΙΑΝΝΗ ΌΛΓΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  13. ΜΠΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  14. ΜΗΤΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  15. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΆΝΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  16. ΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  17. ΚΑΜΠΙΤΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  18. ΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΤΣΑΜΑΔΙΑ ΕΛΕΝΗ

 

 

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  2. ΓΙΑΣΑΓΙΑ ΜΕΛΙΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  3. ΑΡΓΥΡΟΥ ΦΛΩΡΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  5. ΦΑΡΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  6. ΡΟΥΣΣΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  7. ΚΟΥΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  8. ΚΟΝΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  9. ΤΑΓΚΑΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  10. ΜΕΜΑ ΝΑΤΑΣΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  11. ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΚΑΤΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  12. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  13. ΛΑΦΑΖΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  14. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  15. ΜΑΤΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  16. ΜΩΥΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  17. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΦΡΑΪΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  18. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  19. ΚΟΖΟΜΠΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  20. ΖΟΥΜΠΟΡΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  2. ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  3. ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  4. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  5. ΚΩΣΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  6. ΤΖΑΝΗ ΗΛΙΑΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  7. ΦΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  8. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  9. ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  10. ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  11. ΤΟΥΠΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  12. ΠΕΝΕΣΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  13. ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  14. ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  15. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  16. ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  17. ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  18. ΜΟΥΤΑΦΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  19. ΓΑΛΑΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  20. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  21. ΠΑΦΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  22. STEIGER ALICIA ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  23. ΛΙΑΠΗ ΖΩΗ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING
  24. ΞΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΘΛΟΣ CHEERLEADING

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

 

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  3. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  4. ΑΡΙΔΆ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  5. ΒΙΤΣΗΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  6. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  7. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  8. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  10. ΚΟΣΜΙΔΗ ΕΦΗ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  11. ΛΑΤΙΝΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  12. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  13. ΛΥΤΡΑ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  14. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  15. ΜΟΥΔΗΛΟΥ ΙΟΛΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  16. ΜΟΣΧΟΒΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  17. ΜΥΡΩΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  18. ΠΑΠΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  19. ΠΌΠΑΪ ΠΑΟΛΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  20. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  21. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  22. ΤΣΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  23. ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  24. ΧΊΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ. «ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ» ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ

ΝΩΤΑ ΑΡΓΥΡΩ

 

 

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΟΜΑΔΩΝ – ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

  1. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΣΗ    ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  2. ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ – ΑΝΘΗ ΓΣΗ    ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  3. ΒΙΤΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣΗ ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  4. ΚΑΒΑΔΑ ΛΗΔΑ ΓΣΗ    ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  5. ΜΠΙΚΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΓΣΗ    ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  6. ΡΕΚΚΑ ΧΡΥΣΑ ΓΣΗ    ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
  7. ΤΣΟΠΑΝΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣΗ    ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

ΝΩΤΑ ΑΡΓΥΡΩ

ΓΑΣΠΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΩΤΙΑΝΑ ΔΟΥΦΕΞΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΚΑΣ

 

  1. ΤΖΙΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣΗ    ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  2. ΧΟΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣΗ    ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  3. ΣΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  4. ΣΤΕΦΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  5. ΧΑΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  6. ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣΗ    ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  7. ΣΟΥΣΟΥΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  8. ΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  9. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  10. ΜΙΚΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  11. ΣΑΛΠΑΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  12. ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  13. ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  14. ΚΑΣΤΡΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  15. ΙΩΣΗΦΕΛΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  16. ΔΕΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  17. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
  18. ΔΙΑΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

spot_img
spot_img

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ